Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Zakład Budżetowy

WAŻNY KOMINIKAT

Utworzono dnia 28.10.2020

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemicznego z powodu zakażeń wirusem SARS-CoV-2, Gminny Zakład Budżetowy w Lanckoronie  wprowadza kolejne ograniczenia w celu zabezpieczenia ciągłości świadczenia usług i zminimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

 

W okresie od 28 października 2020 r. do odwołania Gminny Zakład Budżetowy w Lanckoronie  zawiesza częściowo bezpośrednią obsługę Klientów. Zachęcamy do korzystania z dostępnych kanałów komunikacji tzn. poczty tradycyjnej i elektronicznej (e-mail: gzblanckorona@o2.pl) lub kontaktu telefonicznego pod numerem 33 8765 35 81 bądź 660 709 498

 

 

Mając na uwadze charakter oraz specyfikę działalności naszego przedsiębiorstwa zdecydowaliśmy o podjęciu kolejnych środków bezpieczeństwa:

  •  zamknięcie biura Gminnego Zakładu Budżetowego w okresie od 28 październikaczęściowe  2020 r. do odwołania

    Nie będzie możliwości załatwiania spraw osobiście, dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość i korzystanie z drogi korespondencyjnej i telefonicznej.
  • czasowe zawieszenie i ograniczenie prac remontowych, prac związanych z wymianą i odczytem wodomierzy oraz budową nowych przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych (wykonywanie włączeń, badań i prób oraz odbiorów przyłączy)

    Inkasenci nie będą dokonywać odczytów wodomierzy u Odbiorców. Rozliczenie za zużytą wodę i odprowadzone ścieki nastąpi na podstawie odczytów szacunkowych wyliczonych według zużycia w poprzednich miesiącach. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość podania stanu wodomierza telefonicznie w godzinach pracy zakładu lub poprzez pocztę elektroniczną.

    Ponadto służby Gminnego Zakładu Budżetowego wykonywać będą tylko prace związane z bieżącym utrzymaniem sieci wodociągowej i kanalizacyjnej oraz z bieżącym oczyszczaniem ścieków tj. na terenie działalności Zakładu wykonywane będą wyłącznie prace naprawcze na sieci, jak również prace związane z utrzymaniem czystości na terenie gminy Lanckorona. Awaryjne zgłoszenia wymagające prac przy zestawach wodomierzowych u Odbiorców będą realizowane po wcześniejszym umówieniu i potwierdzeniu terminu przy zastosowaniu dostępnych środków ostrożności i obowiązujących zaleceń.

W trosce o zdrowie Klientów i Pracowników Zakładu powyższe działania prewencyjne obowiązują do odwołania. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

 

                             Z poważaniem  

                               Kierownik GZB

                              Stanisław Madej

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 99

W poprzednim tygodniu: 121

W tym miesiącu: 138

W poprzednim miesiącu: 564

Wszystkich: 22070

Pogoda

Imieniny